O nás

Sme flexibilná a dynamická firma s viac ako desaťročnými  skúsenosťami v odbore. Vždy kladieme dôraz na maximálnu spokojnosť zákazníka. K tomu neodmysliteľne patrí kvalitne a profesionálne odvedená práca, ale rovnako tak snaha vykonať prácu rýchlo a diskrétne, bez zbytočného rušenia klientov v ich práci či oddychu.

Naši pracovníci sú bezúhonní s čistým trestným registrom a pracujú u nás dlhodobo. Sú pravidelne školení a preverovaní, čím je zaistená vysoká kvalita ich práce. Našou garanciou je maximálna profesionalita, nasadenie a kvalita. Rovnako zaručujeme 100 % spoľahlivosť a diskrétnosť.

Svoje služby poskytujeme nielen v regióne Banskej Bystrice, kde máme sídlo i najviac objednávok, ale na základe objednávky sme schopní a pripravení poskytnovať služby aj v regióne Oravy, prípadne za  klientom vycestovať a poskytnúť mu svoje služby.

 

Pracovná doba:

Pondelok - Sobota:     8.00 - 21.00

 

Na základe dohody poskytujeme služby aj v neskorých večerných, prípadne nočných hodinách, ako aj počas sviatkov a nedieľ /bez akýchkoľvek príplatkov/ v prípadoch, keď z organizačných dôvodov nie je možné práce u klienta vykonať v riadnej pracovnej dobe.